Çağrı merkezi dinamikleri içerisinde en önemli bileşen Müşteri Temsilcisidir. Müşteri Temsilcilerinin görevlerini yerine getirirken kullandıkları tüm sistem ve ürünlerin, kullanıcı dostu olması, bileşenlerin uyum içinde çalışması mükemmel müşteri yolculuğu sürecini destekler ve kolaylaştırır. Tüm bu uyumun bir orkestra şefi tarafından ahenkle yönetilmesi gerekir. Supervisor/Takım Lideri çağrı merkezi dinamikleri içerisindeki orkestra şefidir. Sistemin kurgulanmasından, yönetilmesinden ve geliştirilmesinden sorumludur.

Bu eğitim materyali, TEGSOFT® ve Tegsoft Academy uzmanları tarafından, Supervisor/ Takım Lideri’nin görevlerini daha etkin sürdürmelerine yardımcı olmak, bilgi ve beceriler kazandırmak ve kalıcı öğrenme süreçlerini desteklemek üzere hazırlanmıştır.

Supervisor/Takım Lideri olarak Tegsoft Çağrı Merkezi uygulamalarını kullandığınız süre boyunca ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere yardımcı olacak bu eğitimde; detaylı konu anlatımları, durumlara göre örneklendirilmiş işlem adımları, videolar ile zenginleştirilmiş konu anlatımları ve görselleri bulabilirsiniz.

 Eğitimleri Bölüm sırası ile alabileceğiniz gibi istediğinizde başvuru kaynağı olarak da kullanabilirsiniz.

Eğitim sürecinizde bu materyalin sizlere yardımcı olacağını umut eder, eğitiminizde şimdiden kolaylıklar dileriz.

 Yönetici eğitimleri için aşağıdaki resimleri kullanarak ilgili paket yönetici eğitimine ulaşabilirsiniz.


TegsoftCC Inbound Paketi Yönetici Eğitimi

Bu eğitimde, çağrı merkezi yöneticileri için Tegsoft Inbound Paketi'nin supervisor ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda çağrı merkeziniz için gerekli ayarları yapabileceksiniz. 


  • Enrolled students: 973
TegsoftCC Outbound Paketi Yönetici Eğitimi
Bu eğitimde, çağrı merkezi yöneticileri için Tegsoft Outbound Paketi'nin supervisor ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda çağrı merkeziniz için gerekli ayarları yapabileceksiniz. 

  • Enrolled students: 669
TegsoftCC Blended Paketi Yönetici Eğitimi
Bu eğitimde, çağrı merkezi yöneticileri için Tegsoft Blended Paketi'nin supervisor ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda çağrı merkeziniz için gerekli ayarları yapabileceksiniz. 
  • Enrolled students: 672
TegsoftCC Omnichannel Paketi Yönetici Eğitimi
Bu eğitimde, çağrı merkezi yöneticileri için Tegsoft Omnichannel Paketi'nin supervisor ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda çağrı merkeziniz için gerekli ayarları yapabileceksiniz. 
  • Enrolled students: 653