Çağrı merkezi dinamikleri içerisinde en önemli bileşen Müşteri Temsilcisidir. Müşteri Temsilcilerinin görevlerini yerine getirirken kullandıkları tüm sistem ve ürünlerin, kullanıcı dostu olması, bileşenlerin uyum içinde çalışması mükemmel müşteri yolculuğu sürecini destekler ve kolaylaştırır.
Bu eğitim materyali, TEGSOFT® ve Tegsoft Academy uzmanları tarafından, Müşteri Temsilcileri’nin görevlerini daha etkin sürdürmelerine yardımcı olmak, bilgi ve beceriler kazandırmak ve kalıcı öğrenme süreçlerini desteklemek üzere hazırlanmıştır.

Müşteri Temsilcisi olarak Tegsoft Çağrı Merkezi uygulamalarını kullandığınız süre boyunca ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere yardımcı olacak bu eğitimde; detaylı konu anlatımları, durumlara göre örneklendirilmiş işlem adımları, videolar ile zenginleştirilmiş konu anlatımları ve görselleri bulabilirsiniz.

 Eğitimleri Bölüm sırası ile alabileceğiniz gibi istediğinizde başvuru kaynağı olarak da kullanabilirsiniz.

 Eğitim sürecinizde bu materyalin sizlere yardımcı olacağını umut eder, eğitiminizde şimdiden kolaylıklar dileriz.

 Müşteri Temsilcisi eğitimleri için aşağıdaki resimleri kullanarak ilgili paket yönetici eğitimine ulaşabilirsiniz.


TegsoftCC Inbound Paketi Müşteri Temsilcisi Eğitimi
Bu eğitimde, çağrı merkezi çalışanları için Tegsoft Inbound Paketi'nin müşteri temsilcisi ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda müşteri temsilcisi ekranlarını etkin bir şekilde kullanabilceksiniz. 
  • Enrolled students: 1165
TegsoftCC Outbound Paketi Müşteri Temsilcisi Eğitimi

Bu eğitimde, çağrı merkezi çalışanları için Tegsoft Outbound Paketi'nin müşteri temsilcisi ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda müşteri temsilcisi ekranlarını etkin bir şekilde kullanabilceksiniz. 

  • Enrolled students: 762
TegsoftCC Blended Paketi Müşteri Temsilcisi Eğitimi

Bu eğitimde, çağrı merkezi çalışanları için Tegsoft Blended Paketi'nin müşteri temsilcisi ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda müşteri temsilcisi ekranlarını etkin bir şekilde kullanabilceksiniz. 

  • Enrolled students: 765
TegsoftCC Omnichannel Paketi Müşteri Temsilcisi Eğitimi

Bu eğitimde, çağrı merkezi çalışanları için Tegsoft Omnichannel Paketi'nin müşteri temsilcisi ekranları anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda müşteri temsilcisi ekranlarını etkin bir şekilde kullanabilceksiniz. 

  • Enrolled students: 707