Eğitimlerimiz

Tegsoft Academy, TEGSOFT ürünlerine yönelik eğitimlerin profesyonelce ve eğitim standartları doğrultusunda etkin bir şekilde verilebilmesi amacıyla 2 yıllık ön hazırlığın ardından 2015 yılında faaliyete geçmiştir. 

Pek çoğumuzun bildiği gibi, herkesin öğrenme stili diğerlerinden farklı olabilir. Bazı kişiler görsel olarak öğrenebilirken, bazıları da bilgileri duyarak veya yazarak öğrenip akıllarında tutabiliyorlar.

Kişilerin kendine özgü bir öğrenme stili olduğu gibi, kurumlarda organizasyonların da farklı öğrenme tarzları vardır.

Yetişkin profesyoneller öğrenmeye başladıklarında, beraberlerinde geniş çapta kişisel deneyim ve tutumlarını da yanlarında getirirler. Davranışları değiştirmek için kişilere yeni bilgi ve becerilerini ders ortamında uygulayabilecekleri çeşitli fırsatlar sağlanmalıdır.

Diğer bir deyişle, kişilere pratik yapma olanağı sunan öğrenim ortamları oluşturması gerekmektedir. Bu durum akılda tutma ve iş üstünde uygulama yapabilmeyi artıracaktır. Bilgiyi risksiz ortamlarda hayata geçirmek yetişkin profesyonellere yeni fikirlerin nasıl işe yarayabileceğini görme olanağı tanır.

E-öğrenme kavramı, insanların her yerde ve her an öğrenmelerini sağlayan modern iletişim ve internet teknolojilerinin kullanılmasıyla ortaya çıkan öğrenme sürecidir.

Sizlere daha etkin bir öğrenme süreci yaşatabilmek amacıyla, Tegsoft Academy tarafından hazırlanan eğitim içeriklerimizi e-öğrenme materyallerine dönüştürerek elektronik ortama taşıdık. Hazırlamış olduğumuz bu e-öğrenme materyalleri, yetişkin eğitiminde dikkat edilmesi gereken yöntem ve teknikler dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Bu eğitim serisi hazırlanırken, ürün kullanımı esnasında kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm alanlar hem e-öğrenme materyalleriyle hem de eğitim destek malzemeleri ile sağlanmaya çalışılmıştır.

Kullandığınız ürüne yönelik hakimiyetinizi arttıracağına inandığımız eğitim serilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Öğrenme sürecinizde şimdiden kolaylıklar dileriz.

Yönetici Eğitimleri

Yönetici Eğitimleri

Müşteri Temsilcisi Eğitimleri

Müşteri Temsilcisi Eğitimleri

Teknik Eğitimler

Teknik Eğitimler

Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Last modified: Monday, 9 May 2022, 7:00 PM